Serwis telefonów komórkowych | Autoryzowane Punkty Sprzedazy i Serwisu Gdańsk, al. Grunwaldzka 28 | Gdańsk, Wały Jagiellońskie 24 | Słupsk, Mickiewicza 7a Sklep Nokia
Współpraca

WAŻNA INFORMACJA

Szanowny Partnerze, nasi Przedstawicie dokonują bezpłatnego odbioru urządzeń i akcesoriów w celu przekazania ich do naprawy gwarancyjnej lub pogwarancyjnej i ich zwrotu po zakończeniu czynności serwisowych.

My, jako firma BIMIT-BIS ponosimy całkowitą odpowiedzialność za powierzone nam, w toku współpracy urządzenia i akcesoria telefonii komórkowej aż do momentu ich zwrotu.

TWÓJ SUKCES

Zapraszamy Cię Szanowny Partnerze do rozmowy o współpracy z nami, tak abyś mógł sam przekonać się jak duże korzyści wynikają z naszego wspólnego działania.*

Współpraca jest niezwykle ważnym elementem w życiu każdego z Nas. Wiemy o tym z doświadczenia i dlatego od samego początku staramy się budować jak najlepsze relacje się z naszym Partnerami. Tworzymy indywidualne instrumenty dla naszych Kontrahentów i elastycznie reagujemy na zmieniające się warunki współpracy.

Nasi Przedstawiciele Handlowi codziennie docierają bezpośrednio do Salonów i Punktów wszystkich Operatorów sieci komórkowych oraz do Punktów Sprzedaży wielu Producentów telefonii komórkowej. Zapewniamy w ten sposób szybką, stałą i fachową obsługę napraw gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych dla Naszych Partnerów.

KONTAKT HANDLOWY

Skontaktuj z naszymi Przedstawicielami w Pomorskiem:
* Oferta skierowana do Salonów i Punktów wszystkich Operatorów sieci komórkowych oraz do firm i instytucji.