Serwis telefonów komórkowych | Autoryzowane Punkty Sprzedazy i Serwisu Gdańsk, al. Grunwaldzka 28 | Gdańsk, Wały Jagiellońskie 24 | Słupsk, Mickiewicza 7a Sklep Nokia
Nokia

NASZ PERSONEL

Uważamy, że człowiek jest najważniejszy. Dlatego wiemy, że motywacją każdego naszego pracownika jest dążenie do wykonania swojej pracy w możliwie najlepszy sposób. Taki model pracy jest możliwy przede wszystkim dzięki bardzo wysokim kwalifikacjom naszego personelu.
Nasi Przedstawiciele Handlowi to prawdziwi specjaliści w swojej pracy. Dysponując właściwymi środkami, doświadczeniem i zaangażowaniem współpracują z naszymi Klientami elastycznie reagując na każdą Ich potrzebę. W każdym momencie służą bogatą wiedzą i szybką pomocą.
Nasz dział Obsługi Klienta tworzy profesjonalnie wykwalifikowana grupa pracowników, którzy łączą długoletnie doświadczeniem i praktykę interpersonalną razem z fachową obsługą naszych Klientów. Są przygotowani na prawie każdą sytuację i dysponują szeroką wiedzą dotyczącą zagadnień telefonii komórkowej.
Pracownicy działu technicznego dysponują wieloletnią praktyką w naprawie telefonów komórkowych różnych marek. Regularnie biorą udział w specjalistycznych szkoleniach dotyczących wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii komunikacyjnych oraz technik napraw. Wiedza oraz doświadczenie czyni tych ludzi bezkonkurencyjnymi w swoim fachu.


NASZA PRACA

Łączy Nas doświadczenie i silne dążenie do profesjonalizmu w każdej sekundzie naszej pracy. Uważamy, że najlepszą wizytówką są jakość, szybkość działania, uczciwość oraz rzetelność wobec Klientów. Dlatego starając się realizować ten cel jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów już od 2001 roku. Każdego dnia rozwijamy się i z silną motywacją rozszerzamy pole naszego działania.
Od początku obecności na rynku zajmujemy się obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną wielu znanych producentów telefonów komórkowych. Naszą pracę możemy nieprzerwanie kontynuować dzięki Autoryzacjom Producenckim obsługi gwarancyjnej a także zaufaniu, jakie otrzymaliśmy od naszych Klientów.
W chwili obecnej w ramach Autoryzacji dokonujemy obsługi gwarancyjnej dla takich Producentów jak NOKIA, SAMSUNG oraz MOTOROLA. Jednocześnie wykonujemy w szerokim zakresie naprawy pogwarancyjne dla tych i wielu innych marek telefonii komórkowej.
Przy współpracy z Producentami oferujemy w ciągłej sprzedaży detalicznej szeroki asortyment telefonów komórkowych i oryginalnych akcesoriów w atrakcyjnych cenach.

NASZA PRECYZJA

Kontakty z naszymi Klientami mówią nam, że tylko najlepsze narzędzia dają najlepszy efekt wykonanej pracy. Dlatego inwestujemy wyłącznie w najwyższej klasy rozwiązania informatyczne, sprzęt naprawczy i diagnostyczny aprobowane a także polecane przez Producentów telefonii komórkowej.
Dzięki temu inteligentnemu rozwiązaniu zyskujemy jednocześnie pewność, że warunki pracy i bezpieczeństwa naszych pracowników są na tym samym światowym poziomie. Świetne wyposażenie i doświadczenie naszej kadry technicznej powoduje, iż w niezwykle krótkim czasie wprowadzamy do obsługi serwisowej nowe urządzenia pojawiające się w ofertach naszych Producentów. Na takim samym poziomie prowadzimy obsługę już istniejącej oferty telefonów.
Z równie niezmiennie wysokim poziomem oferujemy obsługę w naprawach pogwarancyjnych. Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy przejrzyste reguły dotyczące ochrony środowiska tak, aby sprostać wymogom nowoczesnych standardów europejskich.